We Create You Love
 • "Grafik Schweiz" Her Sene Daha Fazla İlgi Görüyor

  Rawcut'ın küratörlüğünü ve tüm görsel konseptini yaptığı göz bebeği sergisi "GRAFIK 16" yaklaşık 10.000 kişinin katılımıyla gerçekleşti.

 • Colin's İlkbahar Yaz Koleksiyonu Çekimlerimizi Tamamladık

  Colin's İlkbahar Yaz çekimlerini Capetown'da gerçekleştirdik. Çekimler sonunda ortaya çıkan görseller hem basılı hem dijital tüm mecralarda yayınlanmaya başladı. Her an, her yerde karşınıza çıkabilir.

 • Art & Content Marketing

  Art Content: markalar ile hedef kitleleri arasındaki bağı kuran önemli bir araç olarak nitelendiriyoruz. Kamusal alan faaliyetleri, sergiler, canlı performanslar, interaktif etkinlikler ve çok daha fazlası üzerinde çalışıyoruz. Çalışmalarımızın iletişim stratejilerini belirliyor entegre bir şekilde ilerleterek tamamlanmış bir deneyim yaratıyoruz. Yaptığımız çalışmalardan derlediğimiz PDF'e görsele tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 • Open Your World

  Heineken’nin Dünya çapında başlattığı "Open Your City" projesinin Zürih ayağında Nevercrew ve Siebschmuck ile birlikte katılımcılara dağıtılmak üzere, canlı performans serigrafi baskı çalışmalar ürettik. Oluşan uzun kuyruk ve eğlenceli izdiham görülmeye değerdi.

 • Colin's "Bize Uyar"

  Sanat yönetmenliğini üstlendiğimiz COLIN'S "Bize Uyar" reklam kampanyasının 3. filmi aynı anda birçok mecrada yayına girdi.

Sanat ve Etkinlik Projelerimiz

VOLVO ART SESSION


Zürih tren istasyonun vazgeçilmez aktivitesi olan ve bu yıl 5.si düzenlenen Volvo Art Session'ın küratörlüğünü ve reklam tanıtım işlerini üstlendik. Aynı zamanda etkinliğe katılan ve performans sergileyen gruplardan birisi yine RAWCUT ekibi oldu.

İsviçre'nin ve Dünya'nın çeşitli yerlerinden davet ettiğimiz tanınmış sanatçıların Volvo araçlarının üzerinde yaptığı canlı performans çalışmaları tüm şehrin ilgi odağı haline geldi. Kentsel sanat hayranları ve istasyonun ziyaretçileri, gözlerinin önünde Dünya standartlarında çalışmaların ortaya çıkışına tanıklık ettiler ve aynı zamanda gerçekleştirilen kareografiler, dj performansları ve kullanıcı deneyimi sunan aktivitelerle eğlenceli vakitler geçirdiler. Dahasını merak ediyorsanız ekibimizin hazırladığı kareografiyi izlemek için tıklayın.