We Create You Love
 • Colin's "Bize Uyar"

  Sanat yönetmenliğini üstlendiğimiz COLIN'S "Bize Uyar" reklam kampanyasının fotoğraf çekimlerini Çağatay Ulusoy ve Victoria's Secret meleği Taylor Marie Hill ile gerçekleştirdik.

 • #24hoursistanbul City Festival

  Bu sene ilk kez düzenlenecek olan G-Shock #24hoursistanbul City Festival'in organizasyonunu gerçekleştiriyoruz. 25 Eylül'de KüçükÇiftlik Park'ta düzenlenecek. Festival de dünyaca ünlü gruplar, İstanbul'a özel nefis lezzetler, birbirinden eğlenceli aktivite ve yarışmalar ile tam bir panayır ortamı katılımcıları bekliyor.

 • "Grafik Schweiz" Her Sene Daha Fazla İlgi Görüyor

  Rawcut'ın küratörlüğünü ve tüm görsel konseptini yaptığı göz bebeği sergisi "GRAFIK 16" yaklaşık 10.000 kişinin katılımıyla gerçekleşti.

 • Colin's İlkbahar Yaz Koleksiyonu Çekimlerimizi Tamamladık

  Colin's İlkbahar Yaz çekimlerini Capetown'da gerçekleştirdik. Çekimler sonunda ortaya çıkan görseller hem basılı hem dijital tüm mecralarda yayınlanmaya başladı. Her an, her yerde karşınıza çıkabilir.

 • Art & Content Marketing

  Art Content: markalar ile hedef kitleleri arasındaki bağı kuran önemli bir araç olarak nitelendiriyoruz. Kamusal alan faaliyetleri, sergiler, canlı performanslar, interaktif etkinlikler ve çok daha fazlası üzerinde çalışıyoruz. Çalışmalarımızın iletişim stratejilerini belirliyor entegre bir şekilde ilerleterek tamamlanmış bir deneyim yaratıyoruz. Yaptığımız çalışmalardan derlediğimiz PDF'e görsele tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sanat ve Etkinlik Projelerimiz

 

YOLDA - UNTERWEGS

 

İsviçre ve Türkiye'de yaşayan insanların her iki kültürde yaşama deneyiminin belgesel olarak işlendiği ve hazırlanan belgesellerin taşınabilir bir platform (Kiosk) üzerinden izlenebildiği "YOLDA" projesini hayata geçirdik.

RAWCUT olarak YOLDA projesinin Türkiye ve İsviçre'deki tüm iletişimini, açılış etkinliklerini, basılı ve dijital iletişimini yürütüyoruz.